+371 63865316, blidene.skola@broceni.lv

Blīdenes pamatskola

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

Vārda dienu šodien svin: Matīss, Modris, Mariss

“Krāsiņas- māsiņas” uzdarbojas Blīdenes pamatskolā!

Šī gada janvārī, no 27. līdz 31.,  kad dabā viss ir tik pelēks un drūms, Blīdenes pamatskolā klusi ielavījās “krāsiņas – māsiņas”. Skolas skolēnu pašpārvalde plānoja un organizēja krāsu nedēļa norisi, izstrādāja kritērijus un vērtēja dalībniekus. “Krāsiņas – māsiņas” katru dienu rotājās skolas lielajos un mazajos skolēnu apģērbos, skolotāju un tehnisko darbinieku piedomātajos tērpos un aksesuāros. Dažādās krāsas, toņu sajaukumi un tērpa “odziņa”  - viss tika pamanīts un piefiksēts. Pirmdiena bija skaista ar oranžu un baltu, apkārt kļuva daudz gaišāks un  svinīgāks. Otrdiena ar pelēku un sarkano raisīja emocionālo maģiju. Trešdien lietišķi melnais ar dzelteno uzmodināja domas par vasaru un saulīti. Ceturtdiena deva rozā sapņus zilajās debesīs, bet piektdiena mūs atveda atpakaļ realitātē un tuvāk pavasarim, jo zaļš un brūnais tak tik ļoti tam piestāv.

Krāsu nedēļu pavadījām ar prieku, skapju saturi bija pārcilāti un varam atkal gaidīt  nākošo pasākumu  – aprīlī, bet nu jau “raibās nedēļas”  ietvaros.

 Paldies visiem, kas atsaucās un iesaistījās! Jūs bijāt neatkārtojami skaisti!

Blīdenes pamatskolas pašpārvalde

hgfhgfh

moduli pasakumi

3213

moduli stundu laiki

moduli e klase

Uzdevumi hrizontal