+371 63865316, blidene.skola@broceni.lv

Blīdenes pamatskola

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

Vārda dienu šodien svin: Matīss, Modris, Mariss

Nākotne sākas jau šodien!

2020.gada 17.janvārī Blīdenes pamatskolā – KARJERAS diena!

  1. un 9. klase sapulcējās uz kopīgu pasākumu, lai paplašinātu savas zināšanas un iepazītos ar nākotnes iespējām. Pie mums uz skolu bija atbraukusi mūsu skolas absolvente -  Karīna Elizabete Deaka. Viņa mums pastāstīja par Rīgas Stradiņu Universitāti, kur viņa pati studē, ar prezentācijas palīdzību iepazināmies kādas vēl profesijas var apgūt, bez tās, ko studē Karīna. Dalījās pieredzē par tālākajām studijām pēc  9.klases, jo kā saprotam, tas mums nav vairs tālu.  Ieteica dažus padomus par studēšanu, un par studentu dzīvi arī pēcpusdienas cēlienā, ka jārūpējas par savu dzīves vietu, ēdienu un galvenais - laika plānošanu. Tas ir vissvarīgākais, lai tu sekmīgi spētu veikt visus uzdotos skolas pienākumus un uzturētu sociālo dzīvi. Neliela pieredze tika sniegta par vidusskolas studijas laiku – Liepājas Valsts 1.ģimnāziju. Jautājumi mijās ar atbildēm, kas skolēniem lika aizdomāties par savu turpmāko nākotni, jo ikvienam interesēja – kā pierast pie patstāvīgās studentu dzīves. Un katrs saprata, ka mums ikvienam ir sava nākotne, savs ceļš ejams un  katra nākotne ir pašu rokās! Par to ir jādomā nopietni, savlaicīgi – un jau šodien!

Blīdenes pamatskolas 8.klases kolektīvs un kl.audz.Daiga Plaude

moduli pasakumi

3213

moduli stundu laiki

moduli e klase

Uzdevumi hrizontal