+371 63865316, blidene.skola@broceni.lv

Blīdenes pamatskola

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

Vārda dienu šodien svin: Matīss, Modris, Mariss

        Šī gada 20.janvārī Blīdenes pamatskolai jau ir tradīcija, kad pie  ugunskura notiek Barikāžu atceres diena. Par šo vēsturisko notikumu skolēni meklē informāciju, rūpīgi gatavojas, lai kopīgi par tiem runātu un ieklausītos skolas biedros.

“Ir katram roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu iet!” ir teicis Rainis.  Tāpēc katra klase veica savu uzdevumu, kurš atšķīrās no  citiem.

Ja 1.klase veidoja un pagatavoja no kartona traktora maketus, tad  2.klase atbildēja uz sagatavoto jautājumu  „Kādas īpašības raksturo Barikāžu laiku”. 3.klase bija iemācījušies dzejoļus, bet 4.klase sagatavoja dziesmu, lai  kopīgi pie ugunskura dziedātu un sajustu kopības sajūtu. Kā zinām, barikāžu dalībnieki sasildījās ar siltu tēju, tāpēc 5.klase uzvārīja visai skolas saimei veselīgu, no dažādiem ārstnieciskiem augiem tēju, ko ikviens kāri  piedzēra pie 6.klase pagatavotajām maizītēm.  7.klase izveidoja izskaidrojoši ilustratīvus lielformāta stratēģiski svarīgākos objektus, toties 8.klase sagatavoja plakātu par  1991.gada piemiņas zīmi (pieminekli Vecrīgā) un informāciju par Barikāžu aizstāvju piemiņas zīmi – skolas lielākie - 9.klase sagatavoja ugunskuru un izstāstīja Barikāžu notikumus.

Kā katru gadu – ar mums kopā bija arī pirmskolas izglītības iestādes Vālodzīte audzēkņi, pagasta iedzīvotāji, skolēnu vecāki.  

BARIKĀŽU atceres brīdis… lai kopīgi atcerētos šo barikāžu laiku notikumus, skumjās pieminām bojāgājušos un ar sajūsmu atceramies Latvijas tautas varonību, kas vienoti cēlās aizstāvēt savas valsts tikko atdzimušo brīvību.  No šādiem pasākumiem mēs mācamies – būt latviešiem!

8.klase un kl.audz. Daiga Plaude

moduli pasakumi

3213

moduli stundu laiki

moduli e klase

Uzdevumi hrizontal