+371 63865316, blidene.skola@broceni.lv

Blīdenes pamatskola

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

Vārda dienu šodien svin: Helmuts, Zina, Zinaīda

20.janvāra pēcpusdiena latviešu valodas kabinetā pulcējās tie skolēni, kuri var ne tikai labi mācīties, bet arī prot saprotami, izjusti norunāt kādu literāru darbu. Skolā notika runas konkurss “Mana valodiņa”, kuri bija savus darbus- dzejoli vai prozas fragmentu- vislabāk norunājuši savā klasē.

 Visi bija centušies, bija arī uztraukums gan par to, lai neaizmirstu tekstu, gan arī par to, lai pārējie saprastu, ko viņi vēlas pateikt, kā paši izpratuši savu tekstu. Katrs vēlējās saņemt ceļazīmi uz novada konkursu. Citiem varbūt paveicās mazāk, taču centās visi. Šoreiz skolas godu novada konkursā pārstāvēs Jūlija Niedra, Renāte Šampiņa un Elīna Kaļinka.

 Turēsim īkšķus par visiem!

fsffdsfsfsafdsada

Mēneša plāns

moduli e klase

moduli pasakumi

3213

moduli stundu laiki