Pieejamības rīki

63865316, lana.paulauska-uzule@saldus.lv

Blīdenes pamatskola

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

Vārda dienu šodien svin: Rigonda, Adrians, Ārija

 

banner
banner
  Jaunais mācību gads Blīdenes pamatskolā iesācies ar jaunu projektu. Ir apstiprināts ERASMUS+KA2 stratēģiskais partnerības projekts, kur mūsu skola ir viena no partnervalstīm. Projekta nosaukums “Slowing down – a new face of European education’’, apvienojis sešas līdzīgi domājošas skolas no Polijas, Turcijas, Grieķijas, Latvijas, Portugāles un Itālijas. Projekta laikā skolotāji un skolēni centīsies iegūt atziņas kā mazināt stresu skolā, apgūs jaunas neformālās mācīšanas metodes, apgūs jaunumus tehnoloģiju jomā,

kā arī mācību mobilitāšu laikā gūs iespēju viesoties projekta partnervalstīs. Pirmā mācību mobilitāte paredzēta jau pavisam drīz, mūsu skolas četri skolēni, decembrī dosies uz Turciju, Çanakkale. Pašlaik skolēni un skolotāji aktīvi darbojas, pildot projektā paredzētos mājas darbus, veidojot projekta logo, pildot aptaujas un analizējot tās, lai pilnvērtīgi varētu strādāt projekta pirmajā tikšanās reizē.
Informāciju sagatavoja: Lana Paulauska – Uzule

AUTOBUSA LAIKI

 

3213

moduli stundu laiki

moduli e klase

Uzdevumi hrizontal