Pieejamības rīki

63865316, lana.paulauska-uzule@saldus.lv

Blīdenes pamatskola

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

Vārda dienu šodien svin: Rigonda, Adrians, Ārija

 

labiedarbi
labiedarbi
  No 15.oktobra līdz 21.oktobrim arī Blīdenes pamatskolas skolēni un skolotāji atbalstīja “Labo darbu nedēļu”, kas veltīta Latvijas valsts simtgadei. Arī 3.klase čakli un ar entuziasmu piedalījās dažādu darbu veikšanā. Grābām lapas pie skolas, tā uzpošot skolas apkārtni. Palīdzējām sakopt teritoriju pie baznīcas drupām, lai izskatās glīti un ikvienam ir patīkami tur iegriezties.7.klases labais darbs tika veikts Blīdenes evaņģēliski luteriskās draudzes teritorijā. Zinot, ka 29.oktobrī draudzē notiks ikgadējais sadraudzības pasākums,

un, ka teritorija noklāta ar biezu rudens lapu kārtu, nolēmām visi palīdzēt. Sakopām un izgrābām lapas no “Zaļās baznīcas”, izravējām galvenās ieejas taku un nopļāvām garo zāli. Prieks par padarīto pašiem un citiem. 6.klases skolēni savu labo darbu veica, lasot ozola zīles, tās, kuras bija zāļainas un slapjas tika aizvestas meža zvēriem kā našķi, savukārt 10 maisi sausās zīles, ir noglabātas skolas pagrabā, lai pavasarī tās varētu sabērt jaunizveidotajā Blīdenes pagasta “Pēdu paradīzē”.

Informāciju sagatavoja: Blīdenes pamatskolas 3. un 7.klases audzēkņi

AUTOBUSA LAIKI

 

3213

moduli stundu laiki

moduli e klase

Uzdevumi hrizontal