Pieejamības rīki

63865316, lana.paulauska-uzule@saldus.lv

Blīdenes pamatskola

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

Vārda dienu šodien svin: Rigonda, Adrians, Ārija

 

veselsedis
veselsedis
  Sadarbībā ar Blīdenes evaņģēliski luterisko draudzi, Blīdenes pamatskolā no 15.-19.oktobrim risinājās zibakcija “Vesels –ēdis!” Akcijas ietvaros skolēni, katru dienu saņēma vitamīnu devu – medus stienīti, kas tik ļoti ir nepieciešama, tuvojoties ziemai. Skolēniem par medus labajām īpašībām stāstīja Agnese Vainovska, skaidrojot kādu medu jāēd pirms eksāmeniem, un kāds labāk lietojams slimošanas laikā. Skolēni veidoja radošo darbu izstādi par tēmu “Medus”. Akcijas noslēguma dienā, skolēniem bija iespēja

uzzināt kā rūpēties par savu veselību, lietojot veselīgu un sabalansētu uzturu. Ar šo lekciju mūsu skolu apciemoja uztura speciāliste Sintija Jākobsone.
Informāciju sagatavoja: Daiga Plaude

AUTOBUSA LAIKI

 

3213

moduli stundu laiki

moduli e klase

Uzdevumi hrizontal