Pieejamības rīki

63865316, lana.paulauska-uzule@saldus.lv

Blīdenes pamatskola

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

Vārda dienu šodien svin: Rigonda, Adrians, Ārija

 

baku
baku
  Gimene – tas ir ceļš, kur katrs palīdz viens otram saprast savu svētību un sekot tai: No 23.03.2018. -27.03.2018 četri Blīdenes pamatskolas skolotāji devās uz 17. starptautiskajiem Humānās pedagoģijas lasijumiem Azerbadžānas galvaspilsētā Baku. Lasijumu vadmotīvs bija “Ģimene – cilvēks kultūras šūpulis”. Šajos lasījumos bija iespēja satikt un iedvesmu gūt no pieredzes bagātiem pedagogiem, un pašiem ņemt dalību interesantās laboratorijās un meistarklasēs.

 Kā arī iepazīties ar Azerbadžānas pedagoģijas sistēmu, salīdzinot un secināt, kā mūsu valstī mēs varam sniegt daudzveidīgāku izglītību saviem skolēniem. Pēc lasījumiem ar jauniegūtajām idejām devāmies mājās, kur cenšamies dažas idejas realizēt savā darbā.

Skolotāja Iveta Muhitdinova

AUTOBUSA LAIKI

 

3213

moduli stundu laiki

moduli e klase

Uzdevumi hrizontal